OSOBNE S NAMI
E-PRIHLÁŠKA
NAPÍSAŤ NÁM
ZAVOLAŤ NÁM

Námestie Slobody č.4330 v Seredi

Osobne nás môžete navštíviť v našej kancelárii na Námestí Slobody v Seredi v čase otváracích hodín. Pri osobnom stretnutí máte priestor pýtať sa na otázky a získať bližšie informácie o celom priebehu našich kurzov. Vieme Vám poradiť pri vypĺňaní žiadosti a prihlášky. V prípade kondičných jázd a kurzu parkovania si vieme presne dohodnúť priebeh jázd a v akých časových intervaloch.

Naša autoškola ponúka možnosť E-Prihlášky, kde si vyberiete kurz, o ktorý mate záujem. Na základe Vašej prihlášky Vás v najbližších dňoch kontaktujeme formou, ktorú si vyberiete ako preferovanú a dohodneme sa na úvodnom stretnutí a na ďalšom postupe. Do kurzu nie je možné sa prihlásiť len elektronicky, ale je potrebné doložiť aj žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia s potvrdením od lekára a prihlášku do kurzu v papierovej forme. Potrebné dokumenty si je možné vytlačiť z našej stránky alebo Vám ich odovzdáme pri osobnom stretnutí, kde Vám vieme pomôcť so správnym vyplnením.

MESSENGER-WHATSAPP-EMAIL

Kontaktovať nás môžete aj správou či už cez messenger, whatsapp alebo emailom. Zanechajte nám správu so záujmom o prihlásenie do kurzu prípadne s Vašimi otázkami, ktoré Vám radi zodpovieme. Odpovieme Vám čo najskôr, ako to bude možné.

+421 917 842 863

Sme Vám k dispozícii taktiež aj po telefóne. Telefonicky nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 917 842 863. V prípade, že Vám akurát nemôžeme zdvihnúť, prosím pošlite SMS a ozveme sa Vám čo najskôr, ako to bude možné.