Sme mladá novootvorená autoškola v Seredi s túžbou robiť veci inak. Jednou zo zakladateliek je inštruktorka s viac ako desať ročnou praxou obohatenú o skúsenosti od skúsených inštruktorov a lektorov zo školy šmyku ale aj z predchádzajúcich autoškôl kde pôsobila.

Do výcviku sa snažíme zaviesť nové trendy a štýl jazdenia. Snažíme sa optimálne skoordinovať teóriu s praxou aby si si čo najlepšie osvojil pravidlá cestnej premávky a aplikoval ich tak, aby tvoja jazda bola bezpečná a plynulá v súčasných podmienkach.

Prednosťou našej autoškoly je Trpezlivosť počas celého kurzu, Odhodlanosť prekonať s tebou všetky prekážky, Prístup profesionálov.

PONÚKAME

V našej autoškole ti ponúkame priateľský a zároveň profesionálny prístup. K žiakom pristupujeme s úctou, bez stresov a nervov, vždy s dobrou náladou. Naším cieľom je, aby sa u nás žiaci cítili dobre, príjemne a tešili sa na ďalšie hodiny vyučovania, či už teórie alebo cvičných jázd  v premávke.

GARANTUJEME

Garantujeme ti počet jázd a počet kilometrov podľa učebných osnov pre autoškoly. Počas kurzu najazdíš vyše 500 kilometrov a absolvuješ viac ako 1350 minút jazdenia v premávke. Sme výnimočný nie len profesionalitou, ale aj priateľskou atmosférou a flexibilitou. Jazdíme aj počas víkendov a sviatkov.

Tak neváhaj a príď sa presvedčiť. Tešíme sa na teba.